fbpx

Rüya Analizi Koçluğu

Evrensel Eşit Kuyruklu Canlı ile Tanışmak

Rüya Analizi Koçluğu

Bilgiye kolaylıkla ulaşabildiğimiz bu çağda, hala kendimizi ailemizde, işimizde, çevremizde pek çok davranış şekline takılırken buluruz. Hatta tekrar eden durumlar, olaylar yaşarız. Bilim travmaların nesilden nesle aktarılan genetik mirasımızın içinde anılar, travmalar, inançların var olduğu konusunda araştırmalarını ve açıklamalarını yapmaya devam ediyor .

Yazılan bu bilgileri okuyoruz ve konuşuyoruz. Hayatımızın tüm yaşam alanlarına yansıtmak için bu bilgileri ne kadar yaşıyoruz? Evrensel eşitliğimizin ne kadar farkındayız?

Bu mirasın iyisi, kötüsü olmadan hepsinin biz’e ait olduğu bilmek adına yapılan Rüya Analizi seanslarında güçlü farkındılaklar yaşayacak ve kendinizi daha çok merak edeceksiniz. Çünkü en doğal süreç  olan derin uyku esnasında gördüğünüz rüyalarınız siz’e sizden ses ediyor. Yorum ve tabirden farklı olarak,kendi zengin ,geniş, bilgi kütüphanenizde olan  hikayenizden bilgi veriyor.  Beyniniz iyileşmek için bu bilgileri çeşitli senaryolarla ifade ederken ona yardımcı olmak istermisiniz?

Kendi üzerinizde çalışarak ortaya çıkan hallerinizi büyüterek, genişleterek kendinizi bilmek kişiye en iyi gelen şeydir. Yoksa beyin bu güne kadar bildikleri ile başının çaresine bakmak isteyecek.5 duyunuzun geliştiği, bilginizi içselleştirdiğiniz seanslar ile yaşamla uyumunuz  güçlenmiş olacak. Kendi yolculuğunuzda motive olmak için neleri farklı yapmak istediğinizi bulmak ve yaşamak için size Rüya Analizleri ve koçluk seansları ile eşlik ediyor olacağım. 

Katılımcı sayısı: Seminer için 30 kişi(Evrensel Eşit Kuyruklu Canlı)

Rüya Analizi Koçluğu

**Seanslar bireysel olarak da verilir. Ayrıca  maksimum 7 kişilik gruplar halinde de yapılır
** 3 kişilik gruplara Rüya Analizi Koçluğu için randevu alınız.
** Bireysel seans için randevu alınız.

Daha fazla bilgi için: 0216 362 39 40 \ 0553 952 39 40
Umay BSYM

Etkinlik Listesi

Rüya Analizi Koçluğu Bileti 392

Rüya Analizi Koçluğu seansı

Available BİLETLER: 100
The Rüya Analizi Koçluğu Bileti ticket is sold out. You can try another ticket or another date.

Tarih

May 12 2021 - May 12 2022
Ongoing...

Zaman

Tüm Gün

Local Time

  • Timezone: Asia/Singapore
  • Date: May 12 2021 - May 12 2022
  • Time: Tüm Gün
Umay BSYM

Mekan

Umay BSYM
Suadiye, Büyükhanlı Konutları, B2 Blok D:20, 34740 Kadıköy/İstanbul
Ayşen Mehtap Kurbanzade

Eğitmen

Ayşen Mehtap Kurbanzade
Telefon
0553 952 39 40
E-Posta
[email protected]

İstanbul’da doğan Ayşen Mehtap Kurbanzade, İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Astronomi ve Uzay Bilimleri Bölümü'nde okuduktan sonra İstasyon Sanat Evinde İç Mimarlık eğitimi aldı. 2009’dan itibaren 3 yıl boyunca Sanat Tarihçi ve heykeltıraş Arşo Kasparyan‘ın Sanat Tarihi derslerine ve 4 yıl boyunca Arşo Kasparyan heykel atölyesinde heykel derslerine katıldı. 2013’de Cam Ocağı Vakfı‘nda Frantisheck Janak ve Chad Holliday kalıpla şekillendirme, Marc Ditzler füzyon cam ve Vladimir Klein soğuk cam şekillendirme atölyelerinde teknik derslere katıldı. Aynı dönemde Ressam Valerie Çelebi’den desen dersleri aldı. Sanatçı Sevgi Karay atölyesinde birlikte çalışmalara katıldı.Sanatçı arkadaşları ile 2013'de ‘’Dualite’’ve 2015’de ”Arayış” adlı heykel sergilerini birlikte açtı. 2016 Haziran Atina fuarı, 2016 Aralık Salzburg fuarı , Ekim 2017 de Floransa Bienallerine katılan Ayşen Mehtap Kurbanzade sanatın ve bilimin de içinde olduğu kendi yaşam yolculuğuna devam ederken, bütünsel bakış açısıyla kurduğu Umay Bilim Sanat Yaşam Merkezi’nde 2013 yılında kurdu. ICF Erickson Koçluğu Eğitimi ve 15 yıldır kendisinin de deneyimlediği Rüya analizinin iyileştirici gücüyle harmanladığı Koçluk seanslarına Umay’da devam ediyor.

KAYIT OL

Next Occurrence

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir