fbpx

Hacer Ayaz’la Satranç Çocuklar İçin

İlkokul öğrencilerinden, yetişkinlere kadar satrançla tanışmak, kendini geliştirmek ve yeni kazanımlar elde etmek isteyen herkesin katılabileceği bir eğitime davetlisiniz.

Satranç entellektüel bir oyundan çok daha fazlasıdır. Çocuklar için; çeşitli yaşam becerilerini öğrendikleri, kendilerini güvenle ifade edebildikleri, akademik hayatlarını destekleyen, onları sosyal, duygusal ve bilişsel açılardan geliştiren; yetişkinler içinse hayatın karmaşasından uzaklaşıp rahatladıkları, aynı zamanda gündelik hayatta karşılaştıkları sorunları tanımlayıp, çözüm bulabildikleri bir alan. Aslında yaşamın içinde küçük bir modelleme..

Derslerimizde hem satrancın sportif yönünü ön plana çıkarıp turnuvaya yönelik disiplinli çalışmalar yapacak hem de satrancı araç olarak kullanıp kendimizi bir çok farklı yönden geliştirmeyi hedefleyeceğiz.

Katılımcı sayısı: Maximum 10 kişi

Tarih

May 17 2021

Zaman

18:00 - 19:30

Local Time

  • Timezone: Asia/Singapore
  • Date: May 17 - 18 2021
  • Time: 23:00 - 00:30
Umay BSYM

Mekan

Umay BSYM
Suadiye, Büyükhanlı Konutları, B2 Blok D:20, 34740 Kadıköy/İstanbul

Eğitmen

Hacer Ayaz
Telefon
0553 952 39 40
E-Posta
[email protected]

Denizli’de doğan Hacer Ayaz.1997 yılında Denizli’de ilk satranç turnuvasına katıldı. Bu tarihten beri lisanslı satranç sporcusudur. Kısa zamanda yaş gruplarında ve kadınlar kategorilerinde elde ettiği derecelerle il çapında tanınan bir oyuncu olmanın yanı sıra milli takım havuzuna girdi. 1999-2005 yılları arasında çeşitli kategorilerde milli takım ile ülkemizi temsil etti. Satranç hayatı boyunca Süper Lig’te 4 sene olmak üzere çeşitli lig maçlarında yer aldı. 2010 yılında profesyonel satranç antrenörlüğüne başladı. Gazi Üniversitesi Vakfı Özel Okulları, Bilfen Eğitim Kurumları, FMV Işık okulları gibi kurumlarda usta öğretici ve antrenör olarak görev aldı. Halen kurumlarda ve bireysel olarak dersler vermektedir.

Next Occurrence

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir