fbpx

Derin Okuma

Yunus Nadi ödüllü yazar Hakan Akdoğan Umay’da! Zengin nitelikli çağdaş seçilmiş kitaplarla  edebiyatın hayatınızdaki yeri hakkında  bakış açınızı değiştirmeye davetlisiniz. Okuyup geçtiğiniz her satırda biraz mola verseniz, yazarın ördüğü nakışını ,ilmek ilmek sizi içine aldığı ağı tanısanız hayatınızda neler değişirdi?

Hakan Akdoğan sizleri en derin kuyularınıza indirip, sonrasında hep birlikte çıkacağınız bir yolculuğa götürüyor. Soyut düşüncelerimizi harekete geçirerek belkide bizi oracıkta bırakabilecek. Derinleştikçe somut hayatımızda da genişlemeler yaşayacağımız çarpıcı ve keyifli bu atölye, edebiyata ve o ünlü eserlere ve tabi ki yaşama güncel yaşanan hayatınıza bakış açınızı değiştirecek.  

Eserin tüm  satırlarında yazar ile birlikte yol almak için bize rehberlik ederken, belleğimize, bilinçaltımıza yapılan saldırıları, giderek yalnızlaşan benliklerimizi ve görünen ötesindeki birçok gerçekliği gözler önüne serecek .Şaşkınlık ve süprizlerle dolu, sosyolojik,psikolojik,dilbilimsel analizler ile kendinizi bulacaksınız.

Katılımcı Bilgisi: Minimum 15 Kişi

Tarih

Nis 10 2021

Zaman

11:00 - 13:00

Local Time

  • Timezone: America/Los_Angeles
  • Date: Nis 10 2021
  • Time: 01:00 - 03:00
Umay BSYM

Mekan

Umay BSYM
Suadiye, Büyükhanlı Konutları, B2 Blok D:20, 34740 Kadıköy/İstanbul
Hakan Akdoğan

Eğitmen

Hakan Akdoğan
Telefon
0553 952 39 40
E-Posta
[email protected]

Hakan Akdoğan, Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dil Bilimi'ni Dilbilim Uzmanı olarak tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi Medya ve İletişim bölümünü de bitirdi. Uludağ Üniversitesi'nde Sosyoloji ve Felsefe eğitimi aldı. 18 yıllık özel sektör üst düzey yöneticilik kariyerini daha çok yazmak ve anlatmak için bıraktı. Dergilerde yayın yönetmenliği yaptı. Yazarlığı ve uzun zamandır sürdürdüğü Yaratıcı Yazarlık Atölyesi eğitmenliğini meslek edindi şimdilerde. Distopya adında bir dergi yöneten Hakan Akdoğan aynı zamanda Aylak Adam Yayınları Türkçe Yayınlar Editörü. Yazarın romanları, Nü Peride, Gölge Yaşatan, Struma, İlişmek, Varlık ve Piçlik, Kirpi Mesafesi. Ayrıca Nü Peride kitabıyla da Yunus Nadi Roman Ödülü’nü kazandı.

Next Occurrence

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir